Pagalbos telefonai:   112 | TEO LT - 01 | OMNITEL - 101 | TELE2 - 011 | BITĖ - 011

This movie requires Flash Player 9

Informacija

Skaitykite straipsnius

Jaunieji ugniagesiai varžėsi Šiauliuose

Šiaulių apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba ir Lietuvos ugniagesių sporto federacija birželio 29 d. Šiaulių apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdybos 3-iojoje komandoje surengė jaunimo ugniagesybos sporto varžybas, kuriose dalyvavo apie 60 dalyvių.Į jas susirinko jaunimo komandos iš Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Visagino, Utenos, Šilalės miestų, taip pat dalyvavo ir Lietuvos Šaulių sąjungos 6-osios rinktinės komanda.

Merginos ir vaikinai rungtyniavo kopimo kablinėmis kopėčiomis į mokomojo bokšto 2-ąjį ir 3-iąjį aukštą, o 7 komandos varžėsi kovinio išsidėstymo rungtyse. Varžybose puikiai sekėsi šeimininkams. Kopimo kablinėmis kopėčiomis į mokomąjį bokštą komandinėje įskaitoje Šiaulių APGV komandos jaunimas užėmė pirmąją vietą, antrąją vietą iškovojo Klaipėdos jaunimas, trečiąją vietą užėmė Utenos komada.

Kovinio išsidėstymo rungtį  laimėjo varžybų šeimininkai – Šiaulių APGV jaunimo komanda. Antrąją vietą iškovojo jungtinė Visagino-Šiaulių komanda, o ;treti liko;Klaipėdos jaunimo atstovai.

Varžybų dalyviai už pasiektus rezultatus buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir atminimo diplomais. Šeimininkai dalyvius pavaišino kareiviška koše ir ugniagesių arbata.